Szczęśliwy finał poszukiwań - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 13.05.2019

Już po 2 godzinach zakończyły się poszukiwania 46-letniej mieszkanki Brzegu. W akcji brali udział policjanci, ratownicy i przewodnik z psem tropiącym. Funkcjonariusze kryminalni zauważyli kobietę na jednej z ulic w mieście i przekazali ją pod opiekę lekarzy. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W niedzielę wieczorem, o godzinie 21:00 oficer dyżurny brzeskiej policji odebrał zgłoszenie o zaginięciu 46-letniej mieszkanki miasta. Jak wynikało z przekazanych przez zaniepokojonego męża informacji, kobieta wymaga stałej opieki, a tego wieczora wyszła z domu w nieznanym kierunku.

Oficer dyżurny brzeskiej komendy natychmiast tę informacje przekazał funkcjonariuszom będącym w służbie. Ogłoszono również alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. W poszukiwania zaangażowali się też ratownicy z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz. Funkcjonariusze ustalili rysopis i ubiór zaginionej. Sprawdzili szpitale, dworce i przystanki autobusowe. Patrolowali też miejskie parki i okolice miejsca zamieszkania kobiety.

Już kilkanaście minut po godzinie 23:00 funkcjonariusze zauważyli kobietę na jednej z ulic w mieście. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Praca w Policji