Poszukiwany zatrzymany z narkotykami - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 08.05.2019

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 25-letniego mieszkańca Grodkowa. Mężczyzna miał zasądzony wyrok pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Dodatkowo, podczas zatrzymania posiadał kilkanaście porcji amfetaminy. Poszukiwany trafił już do więzienia na 15 miesięcy. Musi się też liczyć z karą do 3 lat więzienia za posiadanie środków odurzających.

25-latek w ręce Policji wpadł 6 maja tuż przed godziną 20:00. Wówczas funkcjonariusze z Grodkowa postanowili sprawdzić informacje o tym, gdzie może przebywać poszukiwany przez sąd mężczyzna. W poniedziałek wieczorem policjanci zapukali do wytypowanego mieszkania.

Jak się okazało drzwi otworzył poszukiwany. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął się denerwować. Szybko się też okazało, że to nie jedyne przewinienie mieszkańca miasta. 25-latek w mieszkaniu ukrywał zakazane substancje. W kuchni funkcjonariusze znaleźli kilkanaście woreczku z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli podejrzane substancje, a mężczyznę zatrzymali. Badanie potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Zabezpieczone substancje to kilkanaście gramów amfetaminy i porcja marihuany.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa wcześniej zasądzoną karę 15 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Dodatkowo, za posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Praca w Policji