Policjanci na targach pracy - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Policjanci na targach pracy

Data publikacji 15.04.2019

Kolejny raz policjanci z Namysłowa promowali swój zawód na Powiatowych Targach Edukacji i Pracy. W Namysłowskim Ośrodku Kultury przy swoim stoisku zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji. Każdy otrzymał ulotkę informacyjną oraz został poinformowany o etapach rekrutacji.

12 kwietnia, w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyły się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Opolską Wojewódzką Komendą OHP. Wśród wielu stanowisk, swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie.

 

Policjanci oraz pracownik kadr udzielali zainteresowanym wszelkich informacji na temat rekrutacji i wymagań względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć. Mundurowi wręczali specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną, jak zostać policjantem na Opolszczyźnie. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego.

 

Już na następny dzień, pierwsze zainteresowane osoby zgłosiły się do jednostki policji w Namysłowie po wzory dokumentów i kwestionariusze dla kandydatów.

 

Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.

Praca w Policji