Dzielnicowi odwiedzili Seniorów w ramach polsko-czeskiego projektu - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Dzielnicowi odwiedzili Seniorów w ramach polsko-czeskiego projektu

Data publikacji 12.03.2019

Dzielnicowi z prudnickiej komendy odwiedzili seniorów przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Prudniku. Była to dobra okazja do rozmowy z nimi na temat bezpieczeństwa. Przeprowadzone spotkanie związane było z realizacją polsko-czeskiego projektu pod nazwą „Seniorzy! Oszustwo nie zna granic” – „Senioři! Podvod nezná hranice“. W ramach tego przedsięwzięcia seniorzy otrzymali materiały promocyjne oraz ulotki z informacjami, jak nie stać się ofiarą oszustów.

Prudniccy dzielnicowi po raz kolejny spotkali się z seniorami, aby porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa. Tym razem spotkanie odbyło się w Domu Pomocy Społecznej w Prudniku.  Podczas pogadanki policjanci rozmawiali z seniorami na temat oszustw "na wnuczka", "policjanta", czy też "funkcjonariusza CBŚ". Policjanci przestrzegali przed pochopnym podpisywaniem różnego rodzaju umów oraz przed podawaniem swoich danych osobom nieznajomym.

Przeprowadzone spotkanie związane było z realizacją polsko-czeskiego projektu pod nazwą „Seniorzy! Oszustwo nie zna granic” – „Senioři! Podvod nezná hranice“. W ramach tego przedsięwzięcia uczestnicy spotkania otrzymali materiały promocyjne oraz ulotki z informacjami, jak nie stać się ofiarą oszustów.

Podobne spotkania będą kontynuowane przez prudnickich policjantów w najbliższym czasie.

  • Dzielnicowi odwiedzili Seniorów w ramach polsko-czeskiego projektu
  • Dzielnicowi odwiedzili Seniorów w ramach polsko-czeskiego projektu
  • Dzielnicowi odwiedzili Seniorów w ramach polsko-czeskiego projektu
Praca w Policji