22-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

22-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

Data publikacji 29.01.2019

Prudniccy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu prudnickiego. Policjanci przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu znaleźli ponad 25 gramów mefedronu. Dodatkowo, mężczyzna miał udzielać innym osobom narkotyki w celach zarobkowych. Prudniczanin usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz za takie przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

We wtorek (22 stycznia), prudniccy kryminalni na terenie gminy Biała zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas kontroli 22-latka oraz w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli woreczki z białą zbryloną substancją. Młody mieszkaniec powiatu prudnickiego został zatrzymany.

Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 25 gramów tego środka odurzającego. Zdaniem śledczych, młody mężczyzna narkotyki udzielał innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Mieszkaniec powiatu prudnickiego usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do nich. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli ponad 2 000 złotych.

  • 22-letni diler zatrzymany
  • 22-letni diler zatrzymany
Praca w Policji