Wizerunek osób podejrzewanych o włamania - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Wizerunek osób podejrzewanych o włamania

Data publikacji 14.01.2019

Kluczborscy policjanci szukają sprawców włamań do sklepów jubilerskich na terenie miasta. Sytuacje te miały miejsce w listopadzie i grudniu 2018 roku. Przestępcy po wybiciu szyby wdzierali się do środka sklepów. W ten sposób, skradli biżuterię o wartości ponad 40 000 złotych. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osób, które są podejrzewane o te włamania.

Do tych dwóch zdarzeń doszło w listopadzie i grudniu 2018 r. na terenie Kluczborka. W obu przypadkach zamaskowany mężczyzna, wczesnym rankiem, wybijając szybę w sklepach z wyrobami jubilerskimi, dostał się do środka skąd skradł biżuterię wartą ponad 40 000 złotych. Skradzione przedmioty to wyroby ze złota, srebra jak również zegarki renomowanych marek

Policjanci ustalili, że najprawdopodobniej mężczyzna ten nie działał sam. Na zabezpieczonym zapisie z monitoringu widać, jak jeden mężczyzna wybija witrynę sklepową po czym wchodzi do środka. W tym czasie, drugi z nich, stoi nieopodal i pilnuje. Jak wynika z pracy śledczych, te same osoby, mogą mieć związek z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, które miały miejsce na terenie województwa opolskiego.

Osoby, które rozpoznają tych mężczyzn, lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, prosimy o telefoniczny kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku pod nr tel. 77 417 03 10 bądź dyżurnym policji w Kluczborku - tel. 77 417 03 03.

 

  • Publikujemy wizerunek osób podejrzewanych o włamania
  • Publikujemy wizerunek osób podejrzewanych o włamania
  • Publikujemy wizerunek osób podejrzewanych o włamania
  • Publikujemy wizerunek osób podejrzewanych o włamania
Ładowanie odtwarzacza...
Praca w Policji