Był poszukiwany za narkotyki i znów je posiadał - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Był poszukiwany za narkotyki i znów je posiadał

Data publikacji 05.11.2018

Nyscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 31-latka. Mężczyzna ukrywał się przed karą więzienia za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo, podczas zatrzymania okazało się, że w mieszkaniu ukrył on kolejne porcję narkotyków - amfetaminę i marihuanę. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkową karą.

Nyscy policjanci poszukiwali 31-letniego mieszkańca miasta. Miał on trafić do więzienia za przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo, kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że mężczyzna ten w dalszym ciągu może mieć związek z tym procederem.

Kiedy operacyjni weszli do jego mieszkania, ich podejrzenia potwierdziły się. W pokoju zajmowanym przez mężczyznę zabezpieczyli woreczki strunowe z białym proszkiem oraz susz roślinny. Po zważeniu zabezpieczonych substancji i przebadaniu testerami narkotykowymi, okazało się, że 31- latek miał blisko 35 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i trafił do aresztu. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć z dodatkową karą do 3 lat więzienia.

Wypowiedź - mł. asp. Magdalena Skrętkowicz, oficer prasowy KPP Nysa - Był poszukiwany za narkotyki i znów je posiadał

Ładowanie odtwarzacza...
950.27 KB
Wypowiedź - mł. asp. Magdalena Skrętkowicz, oficer prasowy KPP Nysa - Był poszukiwany za narkotyki i znów je posiadał