Z wyrokiem za kradzieże złapany na kradzieży - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Z wyrokiem za kradzieże złapany na kradzieży

Data publikacji 10.08.2018

Strzeleccy dzielnicowi zatrzymali 41-latka, który w jednym ze sklepów ukradł alkohol. Okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich również za kradzieże. Tego samego dnia policjanci doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego.

Informację o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta, dyżurny strzeleckiej Policji otrzymał wczoraj, tuż przed godziną 13:00. Dzielnicowi, którzy po chwili przyjechali na miejsce ustalili, że klient sklepu ujął mężczyznę, który ukradł alkohol. Jak się okazało to nie jedyna kradzież, którą się dopuścił się w tym sklepie.

Funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Szybko wyszło na jaw, że 41-latek poszukiwany był również za kradzieże. Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich wydał nakaz zatrzymania i umieszczenia go w zakładzie karnym. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Strzelec Opolskich.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.  Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 20 dni.