Narkotyki ukrył w samochodzie - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Narkotyki ukrył w samochodzie

Data publikacji 28.05.2018

Olescy kryminalni zatrzymali 28-latka, który posiadał narkotyki. Mieszkaniec Kędzierzyna Koźla przewoził w samochodzie ukrytą amfetaminę i marihuanę. Ponadto policjanci zabezpieczyli przyrząd do przetwarzania narkotyków oraz pieniądze, które mogą pochodzić z przestępstwa. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z oleskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać przy sobie narkotyki. W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali go na jednej z ulic miasta.

W kierowanym przez 28-latka volkswagenie policjanci znaleźli ukryte narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 75 gramów amfetaminy oraz ponad dwa gramy marihuany co potwierdziły już wstępne badania narkotesterem.

Ponadto policjanci zabezpieczyli młynek do rozdrabniania narkotyków, elektroniczną wagę oraz banknoty euro, które mogą pochodzić z przestępstwa.

28-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków i przyrządu do ich przetwarzania. Przyznał się do winy. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Narkotyki ukrył w samochodzie
  • Narkotyki ukrył w samochodzie
  • Narkotyki ukrył w samochodzie
Praca w Policji