Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów

Data publikacji 13.02.2018

Prudniccy policjanci podsumowali 2017 rok. Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban omówił wyniki pracy funkcjonariuszy i podsumował stan bezpieczeństwa na terenie powiatu. W odprawie wzięli udział m. in. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, Starosta Powiatu Prudnickiego, Burmistrz Prudnika. Włodarze regionu podziękowali za rok dobrej pracy policjantów i wzorowo układającą się współpracę.

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Prudniku odbyła się narada roczna prudnickiej Policji. W tegorocznej odprawie udział wzięli: Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, Starosta Powiatu Prudnickiego Radosław Roszkowski, Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych, przedstawiciel gminy Głogówek Brygida Łątka oraz prudniccy policjanci i pracownicy cywilni.

Na początku Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban przywitał zaproszonych gości. Następnie głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Jarosław Kaleta, który podsumował pracę prudnickich policjantów, podziękował za poświęcenie i włożony wysiłek w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa. Podziękował również samorządowcom za wsparcie, a także przedstawił inwestycje planowane na bieżący rok.

Następnie Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban omówił osiągnięte wyniki pracy policjantów, a także wspomniał o najważniejszych programach i inicjatywach realizowanych w ubiegłym roku. Jednocześnie dziękując podległym funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobre wyniki w służbie i pracy, a zaproszonym gościom za wsparcie i dotychczasową współpracę.

W dalszej części głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali prudnickim policjantom za ich pracę i poświęcenie podczas codziennej służby, dzięki której społeczeństwo powiatu czuje się bezpiecznie.

  • Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów
  • Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów
  • Narada roczna podsumowująca pracę prudnickich policjantów